VENDODHJA

Rr.Nikolla Lena(kryqezimi me rr.Kavajes), Tirane

+355672004282

Telefono ne cdo moment 24/7

+355675004282

Telefono ne cdo moment 24/7

PERSE SPITALIN GJERMAN?

Nese ke nje te semure ne shtepi, zere se jane te gjithe ne familje jane te semure. Situata veshtiresohet, vecanerisht ne ato raste kur nje nga njerezit tone me te dashur ka probleme me zemren. Nderhyrjet kirurgjikale ne zemer jane nga me te veshtirat, por ne Spitalin Gjerman keto probleme mund te korigjohen me nderhyrje minimale. Vecantia ne Spitalin Gjerman eshte nderhyrja minimale, kjo do te thote nderhyrje ku nuk hapet toraksi plotesisht, por behen prerje ne madhesine 7deri ne 8 cm, cfare mundeson nje proces sherimi me te shpejte. Pervec kesaj ne Spitalin Gjerman realizohen edhe riparime dhe rikonstruksione te kllapave te zemres. Kjo do te thote qe pacientit nuk i zevendesohen kllapat e zemres, por i riparohen duke mos i zevendesuar me artificale.„ Fal nderhyrjes minimale , pacienti mund te shkoje ne shtepi pas 7 deri ne 10 dite. Jeta normale mund te rifillohet pas operacionit te zemres mbas 6 deri ne 8 jave. Por shetitjet ne ajer te paster mund te fillojne qe pas 5 deri 6 ditesh.” SPITALI GJERMAN nuk eshte vetem nje emer, ne ofrojme mjeksine dhe cilesine gjermane per te gjithe pacientet tane.

Shërbimi i urgjences

Sherbimi i urgjences 24 ore ne 24 ne dispozicionin tuaj..

24/7 SUPORT

Kontaktin me ne mund ta keni te vazhdueshem.

Mjekë të kualifikuar

Prane nesh gjeni doktoret me te kualifikuar shqiptare dhe te huaj..

Takim Online

Prenotoni online takimin tuaj te radhes.

appoinmentLër një takim

Send Email Notification

altetxt
Kardiologji
Kardiologji

Shendeti i zemres tuaj eshte shume i rendesishem
Lexo me shume

Kardiokirurgji
Kardiokirurgji

Lexo me shume

Ambulator
Ambulator

Sherbimet ambulatore prane nesh
Lexo me shume

Radiologjia
Radiologjia

Ekzaminime radiologjike ne ndihme te cdo diagnoze.
Lexo me shume

Laborator
Laborator

Analizat tuaj ne vendin e sigurte.
Lexo me shume

Urgjenca
Urgjenca

Urgjenca me sherbim 24 ore
Lexo me shume

Stafi ynë

Njihuni me mire me mjeket tane.

Shiko te gjithe

Paciente te kenaqur

Jemi ketu vetem prej me shume se 50.000 pacienteve te cileve ju kemi sherbyer.

Bashkohu me ne
20,000

Paciente te kenaqur

34

Certifikime

98

Staf i kualifikuar

Se Shpejti…