VENDODHJA

Rr.Nikolla Lena(kryqezimi me rr.Kavajes), Tirane

+355672004282

Telefono ne cdo moment 24/7

+355675004282

Telefono ne cdo moment 24/7

Shërbime Mjekësore

RASTE EMERGJENTE

Urgjenca e Spitalit Gjerman eshte 24 ore ne dispozicion te pacientit, dhe jep pergjigjen me efikase ne kohen e duhur per cdo komplikacion te zemres.

Me shume
PACIENTI

Pacienti dhe shendeti i tij eshte kryefjala ne Spitalin Gjerman.

More Details
ORARET
  • Urgjenca 24 ore
  • E Hena – E Premte 8.00 – 20.00
  • E Shtune – E Diel 8.00 – 13.00
VIZITAT DHE DOKTORET

Per te bere viziten, rikontrollin ose analizat tuaja diagnostikuese kontaktoni dhe lini nje takim.

Me shume

Cfare bejme me mire

Cfare sherbimesh mund te gjeni prane nesh

altetxt
Kardiologji
Kardiologji

Shendeti i zemres tuaj eshte shume i rendesishem
Lexo me shume

Kardiokirurgji
Kardiokirurgji

Nderhyrje nga me te specializuarat.
Lexo me shume

Check up
Check up

Paketat Check Up te personalizuara per moshe dhe gjini

Lexo me shume

Ambulator
Ambulator

Sherbimet ambulatore prane nesh
Lexo me shume

Urgjenca
Urgjenca

Urgjenca me sherbim 24 ore
Lexo me shume

Radiologjia
Radiologjia

Ekzaminime radiologjike ne ndihme te cdo diagnoze.
Lexo me shume

Laborator
Laborator

Analizat tuaj ne vendin e sigurte.
Lexo me shume

Diagnostikim
Diagnostikim

Departamentet tane nisin me diagnostikimin.
Lexo me shume

Spitali Gjerman Ofron:

Shërbimi i urgjences

Sherbimi i urgjences 24 ore ne 24 ne dispozicionin tuaj.

24/7 SUPORT

Kontaktin me ne mund ta keni te vazhdueshem.

Mjektë të kualifikuar

Prane nesh gjeni doktoret me te kualifikuar shqiptare dhe te huaj.

Takim Online

Prenotoni online takimin tuaj te radhes.

appoinmentLër një takim

Send Email Notification